Intervista

Lila dhe Bala: Nuk dorëzohemi, duam të qëndrojmë!

Sot, në konferencën e rradhës për shtyp kanë dalë dy futbollistët e skuadrës kombëtare të Shqipërisë Andi Lila dhe Bekim Balaj. I pari, është aktivizuar në formacionin bazë në ndeshjen kundër Francës, ndërsa I dyti, ka qenë i gatshëm ...

De Biasi: Jam krenar për këtë skuadër

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi foli për mediat pas ndeshjes me Francës, ku shprehu keqardhje për atë humbje të pësuar në minutat e fundit. Gjithsesi, tekniku italian është i kënaqur për paraqitjen që bëri skuadra në fushë pavarësisht rezultatit ...

Konferenca para ndeshjes, flasin De Biasi dhe Agolli

Trajneri Gianni De Biassi dhe futbollisti Ansi Agolli, kane dale ne konferencen per shtyp perpara ndeshjes me Francen, ne sallen e konferencave te stadiumit "Vellodrome" te Marsejes. Fillimisht ka folur futbollisti dhe me pas trajneri. Kjo sepse Ansi do te shkonte menjehere ne stervitje. Pyetjes ne lidhje me te qenit ...

Fituesi më i madh, miqësia midis dy vendeve-Intervistë eksluzive me ambasadorin e Zvicrës në Tiranë

Ambasador, a jeni tifoz futbolli? Në se po, cilën skuadër mbështesni? Unë jam tifoz futbolli dhe mbështes një skuadër zvicerane nga Berna e cila quhet Young Boys. Deri dy vite më parë shkoja rregullisht në stadium me djalin tim.   Që kur keni qenë ambasado...
Faqja 2 prej 512345