Lajmet e fundit

Konferenca nr. 3, flasin Bala dhe Gashi

Takimi me median nëpërmjet konferencës për shtyp, është zhvilluar si zakonisht në orën 12.00, në sallën e konferencave të kompleksit sportive në Bad Waltersdorf. Në takimin nr.3, zyrtar me shtypin, kanë dalë dy sulmuesit Bekim Bala dhe Shkëlzen Gashi. Fillimisht sulmuesi që aktivizohet me ...

Plotësohet grupi, mbërrijnë edhe katër lojtarë

Trajneri Gianni De Biasi , do të ketë në dispozicion të tij edhe katër futbollistë të tjerë. Sot grupi është plotësuar me katër futbollistë të tjerë, të cilët menjëherë janë vënë nën urdhërat e stafit dhe të trajnerit të përfaqësueses. Në ç...

Stërvitja e parë, intensitet dhe goditje në portë

Muskuj, intensitet dhe goditje në portë. Kështu mund të përmblidhje me një fjali, seanca e paradites e skuadrës tonë kombëtare. Ajo nisi fiks në orën 10.00 dhe e vetmja pjesë rellativisht e qetë ishte fillimi i saj. Më pas u kalua në përgatitjen atletike, e ...

Pasdite, stervitja zhvillohet intensive

Skuadra kombetare ka vazhduar programin e saj pasdite me seancen e dyte pergatitore e cila ka perfunduar ne oren 19.10. Per rreth 100 minuta kuqezinjte kane zbatuar rigozorisht programin stervitor te kontrolluar nga stafi dhe nen vezhgimin e trajnerit De Biasi. Ne qendren stervitore ne Bad Wasterterdorf, krahas mediave Shqiptare kane qene ...
Faqja 38 prej 73« E para...102030...3637383940...506070...E fundit »