VIDEO TV

VIDEO LIST

Atmosfera e tifozëve në Lyon para ndeshjes me Rumaninë
Konferencë për shtyp, Berisha dhe De Biasi flasin para ndeshjes me Rumaninë
Stërvitja e Kombëtares në Lion para ndeshjes me Rumaninë
Rrugëtimi i Kombëtares Shqiptare nga Perros Guirec në Lion
Stërvitja e Kombëtares në Perros Guirec para ndeshjes me Rumaninë
Konferencë për shtyp, Lila dhe Balaj
Kombëtarja‬ feston ditëlindjen e trajnerit Gianni De Biasi
Perros Guirec respekton kombëtaren
Konferencë për shtyp, Kukeli dhe Memushaj
Stërvitja e Kombëtares në Marseille para ndeshjes me Francën
FSHF, dyqane dhe pikë informacioni në Marsejë
Stërvitja e fundit Kombëtares në Perros Guirec para ndeshjes me Francën
Konference per shtyp, Lenjani dhe Abrashi
Stërvitja e Kombëtares në Perros Guirec
Konferencë për shtyp, Mavraj dhe Hysaj
Stërvitja e Kombëtares në Stade de Lens para Zvicrës
Rrugëtimi i Kombëtares Shqiptare nga Perros Guirec në Lens
Stërvitja e Kombëtares në Perros Guirec, dita e katërt
Konferencë për shtyp, Basha dhe Kace
Perros Guirec, vendi ku po përgatitet Kombëtarja
FSHF inaguroi, “Shtëpinë e Tifozëve” në Perros Guirec
Konferencë për shtyp, Lila dhe Abrashi
Përfaqsuesit e FSHF respektojnë vendasit
FSHF inaguron sot, “Shtepine e Tifozeve”
Stërvitja e Kombëtares në Perros Guirec, dita e tretë, paradite
Printohen kartolinat dhe posterat e Kombëtares
Perros Guirec në festë për Kombëtaren
Stërvitja e Kombëtares në Francë, dita e dytë, pasdite
Konferencë për shtyp, Veseli dhe Roshi
Stërvitja e Kombëtares në Francë, dita e dytë
Seanca e parë stërvitore e Kombëtares në Francë
Rrugëtimi i Kombëtares Shqiptare nga Italia në Francë
Kryeministri Edi Rama viziton ekipin kombëtar para nisjes në Francë
Kryeministri Rama vizitë blic te Kombëtarja
Stërvitja e Kombëtares në qendrën sportive Bortolotti
Atmosfera e tifozëve në hotelin e Kombëtares para ndeshjes me Ukrainën
Stërvitja e Kombëtares në Bergamo para ndeshjes me Ukrainën
Konferencë për shtyp, Gianni De Biasi flet para ndeshjes me Ukrainën
Presidenti Duka intervistë për Rai Sport
Rrugëtimi i Kombëtares Shqiptare nga Bad Waltersdorf drejt Bergamos
Stërvitja e Kombëtares, seanca e fundit në Austri
Stërvitja e Kombëtares, dita e dhjetë
Konferencë për shtyp, Gianni De Biasi spjegon listën përfundimtare
Largimi i Gjimshitit, Rashicës, Rrahmanit dhe Shalës
Kronikë e televizionit austriak ORF për Kombëtaren Shqiptare
Stërvitja e Kombëtares, dita e nëntë, pasdite
Stërvitja e Kombëtares, dita e nëntë
Konferencë për shtyp, Ajeti dhe Agolli
Kombëtarja viziton armët e Skënderbeut
Kombëtarja, një ditë ndryshe pas fitores me Katarin
Tifozët mireprësin Kuqezinjtë në Hartberg para ndeshjes me Katarin
Shqipëri – Katar 3 – 1
Finalja e Champions, Kuqezinjtë e ndjekin sëbashku
Presidenti Duka mbërrin në Austri përpara ndeshjes me Katarin
Fotot zyrtare, kombëtarja “pozon”
Stërvitja e Kombëtares, dita e gjashtë
Konferencë për shtyp, Gianni De Biasi përpara ndeshjes me Katarin
Paraditja relaks për Kombëtaren
Kombëtarja mbledhje para ndeshjes me Katarin
Stërvitja e Kombëtares, dita e pestë pasdite
Supriza e Kombetares per ditelindjen e Sadikut
Djemtë e kombëtares mesazh sensibilizues për ‪#‎ColoursofAlbania
Stërvitja e Kombëtares, dita e pestë paradite
Konferencë për shtyp, Xhaka dhe Roshi
Stërvitja e Kombëtares, dita e katërt pasdite
Stërvitja e Kombëtares, dita e katërt paradite
Konferencë për shtyp, Balaj dhe Gashi
Stërvitja e Kombëtares, dita e tretë pasdite
Stërvitja e Kombëtares, dita e tretë paradite
Kombëtarja Shqiptare mbështet nismat sociale
Konferencë për shtyp, Memushaj dhe Berisha
Stervitja e Kombetares, dita e dyte pasdite
Stervitja e Kombetares, dita e dyte mengjes
Konference per shtyp, Cana dhe Cikalleshi
Stervitja e parë e Kombëtares në Austri
Rezidenca e Kombëtares në Austri
Kukësi fiton Kupën e Shqipërisë
De Biasi shpall listen paraprake per Euro 2016
Presidenti Duka takohet me ambasadorin austriak Johann Sattler
Union Bank më pranë Kombëtares me kartën Kuq e Zi
“Prezantimi i uniformave të Kombëtares”
De Biasi: Pjesa e dyte nje shenje e mbare
FSHF përuron fushën e futbollit në shkollën “Harry Fultz”
Kombëtarja është gati
Presidenti Duka, interviste ne emisionin “Calcio Totale”
Prezantohet Macron, sponsori teknik i FSHF
Stadiumi i ri ne Tirane, flet Duka
Stervitja e fundit ne Austri