VIDEO TV

VIDEO LIST

Atmosfera e tifozëve në Lyon para ndeshjes me Rumaninë
Konferencë për shtyp, Berisha dhe De Biasi flasin para ndeshjes me Rumaninë
Stërvitja e Kombëtares në Lion para ndeshjes me Rumaninë
Rrugëtimi i Kombëtares Shqiptare nga Perros Guirec në Lion
Stërvitja e Kombëtares në Perros Guirec para ndeshjes me Rumaninë
Konferencë për shtyp, Lila dhe Balaj
Kombëtarja‬ feston ditëlindjen e trajnerit Gianni De Biasi
Perros Guirec respekton kombëtaren
Konferencë për shtyp, Kukeli dhe Memushaj
Stërvitja e Kombëtares në Marseille para ndeshjes me Francën
FSHF, dyqane dhe pikë informacioni në Marsejë
Stërvitja e fundit Kombëtares në Perros Guirec para ndeshjes me Francën
Konference per shtyp, Lenjani dhe Abrashi
Stërvitja e Kombëtares në Perros Guirec
Konferencë për shtyp, Mavraj dhe Hysaj
Stërvitja e Kombëtares në Stade de Lens para Zvicrës
Rrugëtimi i Kombëtares Shqiptare nga Perros Guirec në Lens
Stërvitja e Kombëtares në Perros Guirec, dita e katërt
Konferencë për shtyp, Basha dhe Kace
Perros Guirec, vendi ku po përgatitet Kombëtarja
FSHF inaguroi, “Shtëpinë e Tifozëve” në Perros Guirec
Konferencë për shtyp, Lila dhe Abrashi
Përfaqsuesit e FSHF respektojnë vendasit
FSHF inaguron sot, “Shtepine e Tifozeve”
Stërvitja e Kombëtares në Perros Guirec, dita e tretë, paradite
Printohen kartolinat dhe posterat e Kombëtares
Perros Guirec në festë për Kombëtaren
Stërvitja e Kombëtares në Francë, dita e dytë, pasdite
Konferencë për shtyp, Veseli dhe Roshi
Stërvitja e Kombëtares në Francë, dita e dytë
Seanca e parë stërvitore e Kombëtares në Francë
Rrugëtimi i Kombëtares Shqiptare nga Italia në Francë
Kryeministri Edi Rama viziton ekipin kombëtar para nisjes në Francë
Kryeministri Rama vizitë blic te Kombëtarja
Stërvitja e Kombëtares në qendrën sportive Bortolotti
Atmosfera e tifozëve në hotelin e Kombëtares para ndeshjes me Ukrainën
Stërvitja e Kombëtares në Bergamo para ndeshjes me Ukrainën
Konferencë për shtyp, Gianni De Biasi flet para ndeshjes me Ukrainën
Presidenti Duka intervistë për Rai Sport
Rrugëtimi i Kombëtares Shqiptare nga Bad Waltersdorf drejt Bergamos
Stërvitja e Kombëtares, seanca e fundit në Austri
Stërvitja e Kombëtares, dita e dhjetë
Konferencë për shtyp, Gianni De Biasi spjegon listën përfundimtare
Largimi i Gjimshitit, Rashicës, Rrahmanit dhe Shalës
Kronikë e televizionit austriak ORF për Kombëtaren Shqiptare
Stërvitja e Kombëtares, dita e nëntë, pasdite
Stërvitja e Kombëtares, dita e nëntë
Konferencë për shtyp, Ajeti dhe Agolli
Kombëtarja viziton armët e Skënderbeut
Kombëtarja, një ditë ndryshe pas fitores me Katarin
Tifozët mireprësin Kuqezinjtë në Hartberg para ndeshjes me Katarin
Shqipëri – Katar 3 – 1
Finalja e Champions, Kuqezinjtë e ndjekin sëbashku
Presidenti Duka mbërrin në Austri përpara ndeshjes me Katarin
Fotot zyrtare, kombëtarja “pozon”
Stërvitja e Kombëtares, dita e gjashtë
Konferencë për shtyp, Gianni De Biasi përpara ndeshjes me Katarin
Paraditja relaks për Kombëtaren
Kombëtarja mbledhje para ndeshjes me Katarin
Stërvitja e Kombëtares, dita e pestë pasdite
Supriza e Kombetares per ditelindjen e Sadikut
Djemtë e kombëtares mesazh sensibilizues për ‪#‎ColoursofAlbania
Stërvitja e Kombëtares, dita e pestë paradite
Konferencë për shtyp, Xhaka dhe Roshi
Stërvitja e Kombëtares, dita e katërt pasdite
Stërvitja e Kombëtares, dita e katërt paradite
Konferencë për shtyp, Balaj dhe Gashi
Stërvitja e Kombëtares, dita e tretë pasdite
Stërvitja e Kombëtares, dita e tretë paradite
Kombëtarja Shqiptare mbështet nismat sociale
Konferencë për shtyp, Memushaj dhe Berisha
Stervitja e Kombetares, dita e dyte pasdite
Stervitja e Kombetares, dita e dyte mengjes
Konference per shtyp, Cana dhe Cikalleshi
Stervitja e parë e Kombëtares në Austri
Rezidenca e Kombëtares në Austri
Kukësi fiton Kupën e Shqipërisë
De Biasi shpall listen paraprake per Euro 2016
Presidenti Duka takohet me ambasadorin austriak Johann Sattler
Union Bank më pranë Kombëtares me kartën Kuq e Zi
Personalitete mbështesin kombëtaren në Europian
Intervistë me Afrim Tole dhe Agustin Kola
Regjizorët urojnë kombëtaren
Intervistë me Bedri Omurin dhe Mujo Targajn
Intervistë me ish trajnerë dhe futbollistë të kombëtares
Prezantohet Macron, sponsori teknik i FSHF
Presidenti Duka, interviste ne emisionin “Calcio Totale”
“Prezantimi i uniformave të Kombëtares”
De Biasi: Pjesa e dyte nje shenje e mbare
Stervitja e fundit ne Austri
Kombëtarja është gati
Stadiumi i ri ne Tirane, flet Duka
FSHF përuron fushën e futbollit në shkollën “Harry Fultz”