Lajmet e fundit

Ja agjenda e pasdites për kombëtaren

Pas pushimit të drekës në orën 17.30, kombëtarja do të konsumojë vaktin e drekës nga ora 18.00-18.30. Pikërisht në këtë orë trajneri Gianni De Biasi do të zhvillojë një mbledhje me skuadrën, . pas përfundimit të saj skuadra dhe stafi do të bëhen ...

Kaçe, gjendja përmirësohet ndjeshëm

Gjendja e Ergys Kaçes, ka ardhur duke u përmirësuar. Këtë e konfirmon zyrtarisht, stafi mjeksor kombëtares shqiptare të futbollit. Futbollisti ka pësuar një goditje në ndeshjen me Zvicrën,e cila e ka shqetësuar një ditë më pas dhe për këtë ...

Kombëtarja, mbërrin në Marsejë

Kombëtarja shqiptare e futbollit,ka lënë sot në orën 09.45 rezidencën e saj në hotel “L’ Agapa”, për të mbërritur pas 20 minutash në aeroportin e Lanionit. Në orën 10.30, avionic çarter e ka lënë pistën e këtij aeroporti për të fluturuar ...

Abrashi e Lenjani në konferencë për shtyp

Në ambientet e kompleksit sportiv në “Perros Guirec” është zhvilluar konferenca e radhës për shtyp e Kombëtares shqiptare të futbollit. Përpara medieve të pranishme kanë qenë Amir Abrashi dhe Ermir Lenjani, të cilët kanë folur në lidhje me ndeshjen e radhës që luhet të ...