Lajmet e fundit

De Biasi, nesër konferencë për shtyp

Trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, ka shpallur sot zyrtarisht listën me 23 futbollistë që do të jenë në finalet e Kampionatit Europian “Francë 2016”. Nuk janë përzgjedhur nga trajneri,katër futbollistë nga lista paraprake e shpallur më 22 maj. Ata kanë qenë, Berat Xhimshiti, Amir Rrahmani, Milot Rashica ...

De Biasi shpall listën zyrtare të Euro 2016

Trajneri Gianni De Biasi ka shpallur sot në mbrëmje listën me 23 futbollistë të cilët do të jenë të pranishëm në finalet e Kampionatit Europian “Francë 2016”. Pas darke trajneri dhe stafi kanë lajmëruar një mbledhje në orën 21.30. Atje trajneri i komunikuar skuadrës emrat, që ...

Mediat ndërkombëtare, vazhdon interesimi

Mediat ndërkombëtare vazhdojnë të përcjellin me interesim të madh përgatitjet e Shqipërisë për finalet e Kampionatit Europian “Francë 2016”. Në zyrën e shtypit, mbërrijnë çdo ditë kërkesa nga ana e mediave të rëndësishme ndërkombëtare, të cilat kërkojnë ...

Konferenca për shtyp, flasin Agolli dhe Ajeti

Është rikthyer regjimi me dy stërvitje në ditë, ashtu siç është rikthyer takimi i përditshëm me shtypin në orën 12.00, nëpërmjet konferencës për shtyp, të organizuar në kompleksin sportiv në Bad Waltersdorf, në Austri. Pas përfundimit të stërvitjes së paradites, Arlind ...