Lajmet e fundit

Konferenca për shtyp, flasin Abrashi dhe Lila

Sot në orën 17.30 në kompleksin Yves Jannou në Perros Guirec, përpara stërvitjes së pasdites është zhvilluar konferenca për shtyp, e programuar me dy futbollistë. Përpara mediave shqiptare dhe ndërkombëtare kanë dalë Andi Lila dhe Amir Abrashi. “Jam këtu për të dhë...

FSHF inaguron sot, “Shtepine e Tifozeve”

Do te ingurohet sot me mbremje ne oren 21.00, "Shtepia e Tifozeve" ne Perros Guirec. Ky organizim i Federates Shqiptare te Futbollit, i programuar muaj me pare, do te jete nje mundesi per shqiptaret qe ndodhen prane kombetares por edhe per banoret e qytezes per te blere produktet zyrtare te skuadres ...

Mbërrijnë kartolinat e futbollistëve

Kanë mbërritur në kampin stërvitor në Perros Guirec, fotot e futbollistëve të kombëtares. Për plotësimin e dëshirave të fansave të shumtë të skuadrës tonë kombëtare, Federata Shqiptare e Futbollit, ka përgatitur një set me kartolina dhe postera me lojtarët kuqezinj. P...

Përfundoi stërvitja e paradites

Sipas programit skuadra kombëtare ka zhvilluar sot stërvitjen e paradites në orën 10.00 në kompleksin sportive “Yves Jannou” në Perros Guirec . Ajo u zhvillua me intensitet të lartë dhe me pjesëmarrjen e të gjithë futbollistëve. Pjesa e pare e stërvitjes ka qenë intensive me lojra, ...