Lajmet e fundit

Kryeministri Rama pershendet skuadren

Kryeministri i Shqiperise Edi Rama, ka ardhur sot ne mengjes ne hotelin "Winter Garden", per te pershendetur skuadren kombetare. Ne nje takim te organizuar ne kopeshtin e hotelit, ku nuk mungonin edhe simbolet kombetare,te pranishem kane qene lojtaret e kombetares dhe stafi, drejtuesit e larte te FSHF e perfaqesues ...

Kryeministri Rama vizitë blic te Kombëtarja

Kryeministri i Shqipërisë ka vizituar sonte në mbrëmje ekipin kombëtar që gjendet në rezidencën e vet në Bergamo, në hotel "Winter Garden". Ai është takuar me presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, trajnerin Giovanni De Biasi dhe drejtues të tjerë të skuadrës. ...

Etrit Berisha

Lindur më :  10 Mars 1989 (27 vjeç) në Prishtinë ,Kosovë .  Height: 1,94 m Pesha: 92 kg Ekipi:  Lazio Roli : Portier Këmba e preferuar : e djathta   Intervista:   Si ndiheni për faktin që Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të luajë në Kampionatin Europian, ‘’Francë 2016’’...

Relaks 29 orë, pastaj fillon “karantina”

Pas dy javësh grumbullim, kombëtarja shqiptare e futbollit, do të ketë 29 orë në dispozicion për tu relaksuar. Vendimi është marrë nga trajneri Gianni De Biasi. Të gjithë futbollistët dhe stafi, do të jenë të lirë, nga ora 17.00 e pasdistëes, deri neser në orën 22.00. Futbollistë...