Lajmet e fundit

Lorik Cana

Lindur më :  27 Korrik 1983 (32 vjec )  Prishtinë,  Kosovë Gjatësia : 1,86 m Pesha : 77 kg Ekipi :  FC Nantes Roli :   Mbrojtës , mesfushor-mbrojtës ,  qëndër-mbrojtës Këmba e preferuar : e djathta...

Orges Shehi

Lindur më : 20 Shtator 1977 (38 vjec) Durrës , Shqipëri Gjatësia : 1,82 m Pesha : 78 kg Ekipi :  Skënderbeu Korçë Roli : Portjer Këmba e preferuar : e djathta Intervista Si ndiheni për faktin qe Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të luajë në Kampionatin Europian, ‘’Francë 2016’’?  Jam shumë...

Alban Hoxha

Lindur më : 23 Nëntor 1987  (28 vjec )  Cërrik , Shqipëri Gjatësia : 1,88 m Pesha: 79 kg Ekipi :  Partizani Tirana Roli : Portier Këmba e preferuar: right Intervista Si ndiheni për faktin qe Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të luajë në Kampionatin Europian, ‘’Francë 2016’’?  Është një...

Fituesi më i madh, miqësia midis dy vendeve-Intervistë eksluzive me ambasadorin e Zvicrës në Tiranë

Ambasador, a jeni tifoz futbolli? Në se po, cilën skuadër mbështesni? Unë jam tifoz futbolli dhe mbështes një skuadër zvicerane nga Berna e cila quhet Young Boys. Deri dy vite më parë shkoja rregullisht në stadium me djalin tim.   Që kur keni qenë ambasado...