Lajmet e fundit

Elseid Hysaj

Lindur më : 2 Shkurt 1994 (22 vjec) Shkodër, Shqipëri Gjatësia : 1,82 m  Pesha : 75 kg Ekipi :  Napoli Roli : mbrojtës  Këmba e preferar : e djathta Intervista : •           Si ndiheni për faktin qe Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të luajë në Kampionatin Europian, ‘’...

FSHF inaguron sonte, “Shtëpinë e Tifozëve”

“Shtëpia e Tifozëve”, është një realitet në qytezën e Perros Guirec. Tashmë shqiptarë dhe francezë banorë të qytezës, do të kenë mundësinë, prej sot per te blere devizen zyrtare te skuadres kombetare, fanella, tuta dhe suvenire te ndryshem si varese celsash, USB, syze gazmore, shkumesa ...

Përfaqësuesit e FSHF, respektojnë vendasit

Sot pasdite në orën 18.00 në qytezan e Perros Guirec, u hap ekspozita e fotografit Louis - Marie Preau. Kjo ekspozitë ishte organizuar nga Konservatori i Brigjeve Detare dhe dhe qyteti i Perros Guirec, në bashkëpunim me Ambasadën Franceze në Shqipëri, si dhe në kuadër programit ...

Mbyllet stërvitja e pasdites

Është mbyllur në Ives Jannou në Perros Guirec, stërvitja e dytë e skuadrës kombëtare për sot. Ajo ashtu si edhe konferenca për shtyp, ashtu siç janë informuar edhe mediat e akredituara, janë shtyrë për një gjysëm ore nga ana e stafit teknik të ...