Lajmet e fundit

Sot: Konferenca në stadium, stërvitja në kompleksin e Lionit

Do të ketë një ndyshim të vogël programi i skuadrës tonë kombëtare, për sot. Për shkak të shiut stërvitja e skuadrës tonë nuk do të zhvillohet në stadiumin e Lionit po në kompleksin sportiv të kësaj skuadre. Ndërkohë konferenca për ...

Kombëtarja zhvillon stërvitjen e ditës

Sot kombëtarja ka zhvilluar vetëm një stërvitje. Ekipi i drejtuar nga trajneri Giovanni De Biasi, është stërvitur në fushën e kompleksit sportive Yves . Kjo është stërvitja e parë dhe e vetmja, përpara ndeshjes kundër Rumanisë, që zhvillohet në Perros Guirec ku Shqipë...

Lila dhe Bala: Nuk dorëzohemi, duam të qëndrojmë!

Sot, në konferencën e rradhës për shtyp kanë dalë dy futbollistët e skuadrës kombëtare të Shqipërisë Andi Lila dhe Bekim Balaj. I pari, është aktivizuar në formacionin bazë në ndeshjen kundër Francës, ndërsa I dyti, ka qenë i gatshëm ...

Sot, regjimi i ditës me një stërvitje

Kombëtarja shqiptare e futbollit, ka pushuar dje pasdite në rezidencën e saj në Hotel “L’Agapa” në Perros Guirec. Paraditja ka qenë përsëri pushim e shoqëruar me pak aerobi dhe realaks. Sot pasdite në orën 18.00, skuadra e drejtuar nga Gianni De Biasi do të ...