Kryesore

Konferenca para ndeshjes, flasin De Biasi dhe Agolli

Trajneri Gianni De Biassi dhe futbollisti Ansi Agolli, kane dale ne konferencen per shtyp perpara ndeshjes me Francen, ne sallen e konferencave te stadiumit "Vellodrome" te Marsejes. Fillimisht ka folur futbollisti dhe me pas trajneri. Kjo sepse Ansi do te shkonte menjehere ne stervitje. Pyetjes ne lidhje me te qenit ...

FSHF, dyqane dhe pikë informacioni në Marsejë

Federata shqptare e futbollit, për të krijuar sa më shumë lehtësi për tifozët shqiptarë që do të ndjekin ndeshjen Francë – Shqipëri, që do të luhet nesër në mbrëmje në stadiumin “Vellodrome” të Marsejës, ka bërë disa organizime mjaft interesante dhe praktike. ...

Ja agjenda e pasdites për kombëtaren

Pas pushimit të drekës në orën 17.30, kombëtarja do të konsumojë vaktin e drekës nga ora 18.00-18.30. Pikërisht në këtë orë trajneri Gianni De Biasi do të zhvillojë një mbledhje me skuadrën, . pas përfundimit të saj skuadra dhe stafi do të bëhen ...

Kaçe, gjendja përmirësohet ndjeshëm

Gjendja e Ergys Kaçes, ka ardhur duke u përmirësuar. Këtë e konfirmon zyrtarisht, stafi mjeksor kombëtares shqiptare të futbollit. Futbollisti ka pësuar një goditje në ndeshjen me Zvicrën,e cila e ka shqetësuar një ditë më pas dhe për këtë ...