Lajme

Kombëtarja mbërrin në Armeni

Ekipi kombëtar, ka mbërritur sot në drekë në Armeni, ku nesër do të luajë ndeshjen e fundit në grup, në kuadrin e eliminatoreve të Kampionatit Europian Francë 2016. Udhëtimi është kryer me avion charter, direkt në itenerarin Tiranë- Erevan. Delegacioni shqiptar, i cili kryesohet nga Pre...

Komunikatë për shtyp

Federata Shqiptare e Futbollit, kërkon të falenderojë të gjithë opinionin publik, tifozët e zjarrtë brenda dhe jashtë Shqipërisë, banorët e Tiranës dhe të Elbasanit,shtetin shqiptar, policinë dhe organet e tjera inteligjente, që na kanë mbështetur në një periudhë të gjatë dhe intensive, në...

Të shtunën, De Biazi përpara gazetarëve

Sot paradite në orën 11.00, në sallën e Konferencave të Federatës Shqiptare të Futbollit, trajneri i ekipit kombëtar Xhani De Biazi, dha konferencë për shtyp, përpara gazetarëve. I shoqëruar nga menaxheri i ekipit kombëtar Alban Bushi, trajneri kuqezi ka folur për g...

Të shtunën, De Biazi përpara gazetarëve

Të shtunën paradite në orën 11.00, në sallën e Konferencave të Federatës Shqiptare të Futbollit, trajneri i ekipit kombëtar Xhani De Biazi, do të dalë në një konferencë për shtyp, përpara gazetarëve. Në qendër të vëmendjes, do të jenë dy nde...