Lajmet e fundit

Cikalleshi: keto miqesore te rendesishme

Sokol Cikalleshi ka qene futbollisti i dyte i Shqiperise qe foli ne konference per shtyp perpara mediave. "Jam i lumtur per minutat qe kam luajtur ne Turqi. Tani jemi ketu per kombetaren, edhe pse miqesoret jane te rendesishme per ato qe kerkon trajneri. Ndaj Austrise shpresojme te bejme nje rez...

Mavraj: Jemi nje grup solid

Ka qene Mergim Mavraj, lojtari i pare i kombetares qe ka folur sot ne ambientet e Resortit "Tropikal" ne Durres. "Ne duhet te luajme ashtu sic kemi filozofine tone dhe jo te shohim Austrine, Zvicren apo me pas Francen. Duhet te tregojme vlerat tona dhe te permiresohemi. Me shoket e e...

Njoftim për shtyp

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka nisur përgatitjet në kuadër të dy ndeshjeve miqësore të radhës, që do të luhen ndaj Austrisë më 26 mars dhe Luksemburgut më 29 mars. Ditën e martë (22 mars 2016) në orë 12:00do të zhvillohet një konferencë për shtyp, ku para p...

De Biasi: Ti përvishemi punës

Trajneri i Shqipërisë, Giovanni De Biasi, ka dhënë sot në orën 10.30 një konferencë për shtyp për mediat. Në qendër të vëmendjes, kanë qenë dy ndeshjet miqësore, që Shqipëria do të luajë më 26 mars, kundër Austrisë në Vienë dhe më 29 mars ...