Lajmet e fundit

Kombetarja viziton dyqanin Macron ne Tirane

Kombetarja Shqiptare e Futbollit ka bere sot nje vizite prane dyqanit zyrtar te Sponsorit Teknik Macron e shoqeruar nga trajneri DeBiasi dhe Presidenti Duka. Te pranishem ishin edhe perfaqesues te kompanise Macron dhe nje numer I jashtezakonshem tifozesh te cilet prisnin me padurim mberritjen e Kuqezinjve. Ne pranine e ...

Në galanë “Prezantimi i uniformave të Kombëtares”

Përmes një ceremonie gala, Federata Shqiptare e Futbollit ka prezantuar sot uniformat e reja të Kombëtares së Futbollit, që kuqezinjtë do të mbajnë veshur në finalet e Kampionatit evropian “Francë 2016”. Në eventin e organizuar na ambientet e Akademisë së Arteve në Tiranë dhe të drejtuar nga aktori i ...

Uniforma e Europianit, FSHF promovon

Futbollistet e ekipit kombetar shqiptar, do te jene te pranishem ne nje gala per te prezantuar uniformat e reja te cilat do te jene te paraqitura ne Europianin France 2016. Nje ceremoni qe do te organizohet ne sallen e Universitetit te Arteve, neser ne oren 10:30 do te synoj te paraqese per...

Kombëtarja vijon përgatitjet për miqësoret

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit ka vijuar përgatitjet normalisht për dy miqësoret e programuara për muajin mars (ndaj Austrisë dhe Luksemburgut) në ambientet e resorit Tropikal në Durrës. Të martën në dispozicion trajnerit Gianni de Biasi kanë qenë të gjithë lojtarët e thirrur ...