Lajme

Luksemburgu, miqësorja e dytë e marsit

Kombëtarja shqiptare e futbollit, do të luajë miqësoren e dytë të muajit mars, më datë 29 mars kundër Luksemburgut. Lajmi konfirmohet zyrtarisht, për zhvillimin e kësaj ndeshjeje miqësore. Ajo do të luhet në Luksemburg në stadiumin “Josy Bathel”, në orën 20.15.Kështu kombëtar...

Kombëtarja, miqësorja tjetër me Katarin

Kombëtarja shqiptare e futbollit, do të zhvillojë një tjetër miqësore në muajin maj. Në kuadrin e përgatitjeve për finalet e Europianit Francë 2016, kuqezinjtë do të kenë mundësi të testojnë veten në një ndeshje miqësore. Kundërshtari i rradhës do të jetë Kat...

Austri-Shqiperi, fillon shitja e biletave

Federata Shqiptare e Futbollit, njofton te gjithe tifozet dhe te interesuarit se ka filluar shitja e biletave per ndeshjen Austri - Shqiperi, e cila do te zhvillohet ne stadiumin "Ernst Happel" ne daten 26 Mars, ora 17.30. Rezervimi i biletave do te behet ne adresen e emailit: marketing@fshf.org.al . Çmim...

Triumf: fillon shitja online

Nisur nga suksesi i madh prezantimit tëbluzes se re te Kombetares, modelit “Triumf” e cila do te jete nje prodhim i limituar dhe i dedikuar vetem per ndeshjet e Kampionatit Europian Euro 2016 dhe duke pare kerkesen e madhe te tifozeve per te patur sa me pare keto bluza, FSHF ...