Lajme

Përfaqësuesit e FSHF, respektojnë vendasit

Sot pasdite në orën 18.00 në qytezan e Perros Guirec, u hap ekspozita e fotografit Louis - Marie Preau. Kjo ekspozitë ishte organizuar nga Konservatori i Brigjeve Detare dhe dhe qyteti i Perros Guirec, në bashkëpunim me Ambasadën Franceze në Shqipëri, si dhe në kuadër programit ...

Mbyllet stërvitja e pasdites

Është mbyllur në Ives Jannou në Perros Guirec, stërvitja e dytë e skuadrës kombëtare për sot. Ajo ashtu si edhe konferenca për shtyp, ashtu siç janë informuar edhe mediat e akredituara, janë shtyrë për një gjysëm ore nga ana e stafit teknik të ...

Konferenca për shtyp, flasin Abrashi dhe Lila

Sot në orën 17.30 në kompleksin Yves Jannou në Perros Guirec, përpara stërvitjes së pasdites është zhvilluar konferenca për shtyp, e programuar me dy futbollistë. Përpara mediave shqiptare dhe ndërkombëtare kanë dalë Andi Lila dhe Amir Abrashi. “Jam këtu për të dhë...

FSHF inaguron sot, “Shtepine e Tifozeve”

Do te ingurohet sot me mbremje ne oren 21.00, "Shtepia e Tifozeve" ne Perros Guirec. Ky organizim i Federates Shqiptare te Futbollit, i programuar muaj me pare, do te jete nje mundesi per shqiptaret qe ndodhen prane kombetares por edhe per banoret e qytezes per te blere produktet zyrtare te skuadres ...